Рішення № 370 від 30 червня 2016 року “Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 31.05.2016 року № 301 «Про прийняття на баланс Овруцької міської ради колодязів, які є власністю територіальної громади міста і розташовані на території міста Овруча»”

Овруцька міська рада Житомирської області

Чотирнадцята сесія                                                                          VІI  скликання

Від 30 червня 2016 року           № 370

Про внесення змін до рішення сесії міської ради
від 31.05.2016 року № 301 «Про прийняття
на баланс Овруцької міської ради колодязів,
які є власністю територіальної громади міста

і розташовані на території міста Овруча»

Відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради від 24.06.2016 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення дванадцятої сесії міської ради VII скликання від 31.05 2016 року № 301 «Про прийняття на баланс Овруцької міської ради колодязів, які є власністю територіальної громади міста і розташовані на території міста Овруча» таким чином:

Підпункти 1.4 та 1.5 пункту 1 вище зазначеного рішення виключити.

1. Дане рішення оприлюднити на веб-сторінці міської ради.

Міський голова                                                                                І.Я.Коруд

Чичирко М.В. ________        Дяченко А.М. ________      Рибинська Н.М ________

Зубрійчук Т.І. ________      Савченко М.І. ________      Горченко В.С. ________