Поіменне голосування рішень 29 сесія 7 скликання №902-914

25. Цурка І.П. + + + + + + + + + + + + +
26. Чавалюк Г.А. + + + + + + + + + + + + +
27. Чичирко М.В. + + + + + + + + + + + + +

+» – за; «» – проти; «У» – утримавсь; «Н» – не голосував; «В» – відсутній на засіданні)

Голова лічильної комісії                                               – Доброноженко В.В.

Член лічильної комісії                                                  – Cтепанчук М.А.

Член лічильної комісії                                                  – Левківський П.І.

Список рішень

Рішення № 902   «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік по м. Овручу»

Рішення № 903   «Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Овруч на 2017 рік»

Рішення № 904   «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік»

Рішення № 905   «Про затвердження кошторисної документації, надання дозволу на заключення договору на «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по провулку Стадіонному, 1 в м.Овруч Житомирської області» та проведення попередньої оплати»

Рішення № 906   «Про надання дозволу на затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва, на заключення договорів, на проведення попередньої оплати»

Рішення № 907   «Про надання дозволу на заключення договору, на проведення попередньої оплати по об’єкту: «Реконструкція будівлі котельні під фізкультурно-оздоровчий комплекс по вул. Гетьмана Виговського 15 б м.Овруч Житомирської області»»

Рішення № 908   «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.08.2017 року № 458»

Рішення № 909   «Про внесення змін до структури Комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради»

Рішення № 910   «Про затвердження Положення про порядок зняття малоповерхових та малоквартирних житлових будинків з балансу житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Овруча та передачу їх у власність власникам квартир (будинків)»

Рішення № 911   «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Овруч нежитлових приміщень та споруд, які розташовані на території міста Овруч»

Рішення № 912   «Про внесення змін до комплексної Програми профілактики злочинності в місті Овручі на 2017-2021 роки»

Рішення № 913   «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2017 року № 702»

Рішення № 914   «Про внесення змін до контракту від 30.12.2015 року, укладеного з директором КП «Комунальник» Овруцької міської ради Латашом О.А.»