Проведений просвітницький захід до дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання неповнолітніх, які перебувають на обліку в Овруцькому районному відділі з питань пробації, на базі Овруцької центральної районної бібліотеки було проведено просвітницький  захід присвячений державному святу України.

Бібліотекарем інтернет-центру Наталією Вознюк було проведено відео-круїз «Україна – країна, де варто жити». Також було представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Фахівець Овруцького РВ
з питань пробації