Рішення №368 від 16 березня 2018 року “Про надання дозволу гр Гаєвському Валерію Петровичу, гр Сарнавському Валерію Петровичу, гр Приходько Леоніду Івановичу, гр Пузій Галині Олександрівні, гр Нестеренко Ользі В’ячеславівні на приватизацію шляхом конкурсу частини нежитлової будівлі по вулиці Дашкевича(Свердлова)  – 2а, та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу- продажу.”

Овруцька міська рада Житомирської області

Дев’ята сесія                                                                           VII  скликання

від   16 березня 2018 року           № 368

Про надання дозволу гр Гаєвському Валерію
Петровичу, гр Сарнавському Валерію Петровичу,
гр Приходько Леоніду Івановичу,
гр Пузій Галині Олександрівні,
гр Нестеренко Ользі В’ячеславівні
на приватизацію шляхом конкурсу
частини нежитлової будівлі
по вулиці Дашкевича(Свердлова)  – 2а,
та затвердження протоколу засідання комісії

по проведенню конкурсу- продажу.

Розглянувши заяви гр. Гаєвського Валерія Петровича,  гр. Сарнавського Валерія Петровича, гр. Приходько Леоніда Івановича, гр. Пузій Галини Олександрівні, гр.Нестеренко Ользі В’ячеславівні про надання дозволу на приватизацію шляхом конкурсу частин нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова), 2а, (загальною площею всіх частин складає – 179,2 м.кв), яка є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради і знаходяться на балансі Овруцької міської ради, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, враховуючи  рекомендації засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету і комунальної власності,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Гаєвському Валерію Петровичу на приватизацію шляхом конкурсу частини нежитлової будівлі, загальною площею 35.84 м.кв, що складає 1/5 ідеальну частину від нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова) 2а та є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради.
  2. Надати дозвіл гр. Сарнавському Валерію Петровичу на приватизацію шляхом конкурсу частини нежитлової будівлі, загальною площею 35.84 м.кв, що складає 1/5 ідеальну частину від нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова) 2а та є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади , в особі Овруцької міської ради.
  3. Надати дозвіл гр. Приходько Леоніду Івановичу на приватизацію шляхом конкурсу частини нежитлової будівлі ,загальною площею 35.84 м.кв, що складає 1/5 ідеальну частину від нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова) 2а та є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади , в особі Овруцької міської ради.
  4. Надати дозвіл гр. Пузій Галині Олександрівні на приватизацію шляхом конкурсу частини нежитлової будівлі ,загальною площею 35.84 м.кв, що складає 1/5 ідеальну частину від нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова) 2а та є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради .
  5. Надати дозвіл гр. Нестеренко Ользі В’ячеславівні на приватизацію шляхом конкурсу частини нежитлової будівлі ,загальною площею 35.84 м.кв, що складає 1/5 ідеальну частину від нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова) 2а та є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради .
  6. Затвердити протокол засідання комісії по проведенню конкурсу по продажу частин нежитлової будівлі по вул. Дашкевича (Свердлова), 2а, загальною площею 179,2 м.кв. з кінцевою вартістю – 87125 ,00 (вісімдесят сім тисяч сто двадцять п’ять  гривен 00 коп).( Протокол  додається ).

7.Гр. Гаєвському Валерію Петровичу в термін до 05.04.2018 року сплатити до бюджету міської ради кошти в сумі 17425,00 ( сімнадцять тисяч чотириста двадцять п’ять  гривен 00 коп).

1. Гр. Сарнавському Валерію Петровичу в термін до 05.04.2018 року сплатити до бюджету міської ради кошти в сумі 17425,00 ( сімнадцять тисяч чотириста двадцять п’ять  гривен 00 коп).
  2.   Гр. Приходько Леоніду Івановичу в термін до 05.04.2018 року сплатити до бюджету міської ради кошти в сумі 17425,00 ( сімнадцять тисяч чотириста двадцять п’ять  гривен 00 коп).
  3. Гр. Пузій Галині Олександрівні в термін до 05.04.2018 року сплатити до бюджету міської ради кошти в сумі 17425,00 ( сімнадцять тисяч чотириста двадцять п’ять  гривен 00 коп).
  4. Гр. Нестеренко Ользі В’ячеславівні в термін до 05.04.2018 року сплатити до бюджету міської ради кошти в сумі 17425,00 ( сімнадцять тисяч чотириста двадцять п’ять  гривен 00 коп).
  5. Затвердити текст договору купівлі – продажу вищевказаних об’єктів, що є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади , в особі Овруцької міської ради .
  6. Гр. Гаєвському Валерію Петровичу. Сарнавському Валерію Петровичу, Приходько Леоніду Івановичу, Пузій Галині Олександрівні, Нестеренко Ользі В’ячеславівні оформити всі необхідні документи на земельні ділянки на якій знаходяться об’єкти .
  7. Усі витрати, пов’язані з нотаріальним оформленням договору купівлі-продажу, покласти на покупців, Гр. Гаєвського Валерія Петровича. Сарнавського Валерія Петровича, Приходько Леоніда Івановича, Пузій Галину Олександрівну, Нестеренко Ольгу В’ячеславівну.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну діючу комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності та відділ комунального майна міської ради.

Міський голова                                                          І.Я.Коруд