Овруцька міська рада Житомирської області

Девята    сесія                                                                                           VII скликання

від 16 березня 2018  року          №355

Про погодження виготовлення
проектно-кошторисних документацій
та проведення робіт по капітальному
ремонту вуличного освітлення

в населених пунктах Овруцької ОТГ.

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по капітальному ремонту вуличного освітлення в населених пунктах Овруцької ОТГ, на виконання Рішення восьмої сесії Овруцької міської ради VII скликання № 305 від 16 лютого 2018 р. «Про відновлення вуличного освітлення», керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити виготовлення проектно-кошторисних документацій та проведення робіт по об’єктах :
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Яцковичі, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Колосівка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Хуторянська, Шваб, Садова, Поліська, Заводська, Південна, Колгоспна, Чигиринська, Швабівська, Ясельна та по пров. Колгоспний, Рибний, Ясельний в с. Заріччя, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Набережна, Молодіжна, Глибока, Сонячна, Інтернаціональна, Шкільна, Нова, Партизанська, Жовтнева, Дружби, Перемоги та по пров. Жовтневий, Перемоги в с. Заріччя, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Острів, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Зарічна, Лугова, Криничка, Вільшанська, Польова, Вишнева та Ручейна в с. Велика Фосня, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Покальчука, Нова, Садова, Поперечна, Залізнична, Тиха, Молодіжна, Сонячна, Центральна, Дружби та по пров. Тихий в с. Велика Фосня, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Мала Фосня, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Бондарі, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Бондарівка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Папірня, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Красносілка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Велика Чернігівка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Мамеч, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Мала Чернігівка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Богданівка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Камінь, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Коренівка, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Лукішки, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Черепинки, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Шоломки, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Слобода Шоломківська, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Довгиничі, Овруцького району, Житомирської області.
  • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Збраньки, Овруцького району, Житомирської області.
  1. Визначити відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради замовником по об‘єктах, визначених пунктом 1 даного рішення.

Міський голова                                                                   І.Я. Коруд