Розпорядження №243 від 15.11.2018 року “Про внесення змін до складу конкурсної комісії на визначення найкращого ескізу памятника загиблим воїнам АТО”

Овруцька міська рада Житомирської області

Овруцького міського голови

від 15.11.2018  року             № 243

Про внесення змін до складу конкурсної комісії
на визначення найкращого ескізу пям’ятника

загиблим воїнам АТО

На виконання Рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради №249 від 19.07.2018р. «Про проведення конкурсу на кращу ескіз-ідею пам’ятного знаку»:

1. Сформувати конкурсну комісію на визначення найкращого ескізу пям’ятника загиблим воїнам АТО в наступному складі:

Голова комісії – Салючок Р. В., директор КП «Комунальний ринок»,

Секретар комісії – Нікіфорова С. М., провідний спеціаліст відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Овруцької міської ради,

Члени комісії:

Лавринович П. М. – начальник управління містобудування, архітектури, економічного розвитку та інфраструктури Овруцької РДА,

Климович М. І. – директор малої академії народних мистецтв та ремесел,

Кондратчук Т. В. – директор дитячої художньої школи,

Левківський П. І. – депутат Овруцької міської ради,

Прокопенко Н. М. – заступник голови ГО «Овруцька міська спілка ветеранів АТО»,

Рожок І. А. – спеціаліст відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Овруцької міської ради.

1. Внести зміни до Додатку № 2 до Рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради №249 від 19.07.2018р. «Про проведення конкурсу на кращу ескіз-ідею пам’ятного знаку».
  2. Затвердити дане Розпорядження на черговому засіданні виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                                     І. Я. Коруд