Розпорядження № 5 від 08.01.2019 року “Про скликання двадцять третьої сесії міської ради VІІ скликання.”

Овруцька міська рада Житомирської області

Овруцького міського голови

Від 08.01.2019 року             №5

Про скликання двадцять третьої

сесії міської ради VІІ скликання.

Відповідно до статтей 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати   двадцять третю сесію міської ради VІІ скликання 25 січня    2019 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Звіт про виконання Овруцького міського бюджету за 2018 рік.
  2. Про внесення змін до міського бюджету 2019 року.
  3. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть

проводитися в 2019 році.

1. Про затвердження розпоряджень міського голови.
  2. Про внесення змін до програми соціального захисту населення.

Доповідає: Рибинська Н.М.- заступник міського голови.

1. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької міської ради за 2018 рік.

Інформує: Коруд І.Я.- міський голова.

1. Про затвердження програми енергозбереження та енергоефективності  Овруцької міської об`єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

Доповідає: Левківська О.П.- начальник відділу міської

ради.

1. Про припинення комунальної установи Овруцька центральна

районна лікарня шляхом її ліквідації.

1. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області.

Доповідає: Косинська К.М.-юрист міської ради

1. Про затвердження Положення Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Овруцької міської ради.

Інформує: Савченко М.І.- начальник відділу кадрів

міської ради.

1. Про зняття з контролю рішень міської ради.
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам міської ради.

Доповідає: Дєдух І.М.- секретар ради.

1. Комунальні питання.
  • Про передачу рухомого майна комунальної власності Овруцької міської територіальної громади на баланс  та господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.
  • Про передачу рухомого майна комунальної власності Овруцької міської територіальної громади на баланс  та господарське відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.
  • Про затвердження акту списання житлового будинку № 52 по вул. Центральна в с. Потаповичі Овруцького району.
  • Про передачу рухомого майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
  • Про передачу з балансу та оперативного управління Овруцької центральної районної лікарні майна (станції перекачки) на баланс та господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

Доповідач: Макаревич С.В.- начальник

відділу майна.

1. Земельні питання.

Доповідач: Першко О.М.- юрист відділу

земельних ресурсів.

Міський голова                            підпис існує                                 Коруд І.Я.