Майстер-клас по поводженню з твердими побутовими відходами

8 квітня 2019 року в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов майстер-клас по поводженню з твердими побутовими відходами. Провели його Ольга Іванюк та Ірина Литвинчук, викладачі Житомирського національного агроекологічного університету, члени громадської організації Го «Ендшпіль» & ЖНАЕУ. Захід відбувся в межах проекту «Життя без сміття», який реалізовується німецькою організацією GIZ. Його учасниками є 12 об’єднаних територіальних громад Житомирської області.
Діти, учасники заходу, із задоволенням слухали нову інформацію та виконували цікаві завдання, за що отримали подарунки – сумки, які самі ж прикрасили.
Кімнатами музею «Древлянські джерела» для гостей була проведена екскурсія керівником гуртка «Юні екскурсоводи-краєзнавці» Прохоренко Л.О.