Овруцька міська лікарня визначена опорним закладом охорони здоров’я

В інформаційному полі на сьогодні багато різної інформації про овруцьку лікарню. З метою уникнення поширення неправдивої інформації, маніпулювання громадською думкою, на користь власних інтересів окремих осіб, Овруцька міська рада повідомляє про наступне. Персонал лікарні складає 406 осіб, з яких 77 – лікарі. Овруцьку лікарню районною радою передано в Овруцьку ОТГ з 2018 року. Борги по заробітній платі персоналу лікарні за минулі роки складали – 5,7 млн грн. З 2015 року персоналу лікарні не була перерахована індексація по заробітній платі на суму – 2,7 млн грн, компенсація за невикористані відпустки – 1 млн грн, заробітна плата – 2 млн грн. Заборгованість працівникам лікарні була виплачена у тому ж таки 2018 році. Звичайно, люди отримали й належну їм заробітну плату на загальну суму 33,5 млн грн за 2018 рік. Видатки по заробітній платі за 2019 рік склали – 32,9 млн грн без будь-якої заборгованості. За 2018-2019 роки для лікарні придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку на загальну суму – 5,2 млн грн. Проведено капітальний ремонт інфекційного та дитячого відділень Овруцької міської лікарні – 5 млн грн. Два роки інтенсивної роботи по оснащенню сучасним обладнанням, ремонту приміщень для перебування хворих, покращенню харчування пацієнтів лікарні та інші необхідні заходи в Овруцькій міській лікарні дали результат. Овруцька міська лікарня ввійшла до переліку опорних закладів охорони здоров’я Житомирської області, а це лише 7 лікарень області, які затверджено розпорядженням КМУ №23-р від 15.01.2020 року. Планується проведення ремонту приймального та терапевтичного відділень лікарні, купівля реанімобіля та апарату КТ. Життя і здоров’я жителів громади – пріоритетний напрямок роботи в Овруцькій ОТГ. На сьогодні ні одне відділення не буде закрито, лікарня буде працювати у постійному штатному режимі. На 4 березня 2020 року заплановано медичну раду, де кожен охочий може надати пропозиції, зауваження, запитання, стосовно роботи лікарні.