Овруцька міська рада Житомирської області

_________сесія                                                                  скликання

Від  12 травня 2020 року        №____

Про внесення змін до рішення
Овруцької міської ради
від 16.03.2018 № 403 «Про затвердження
Програми підтримки обдарованої
учнівської молоді Овруцької міської ради

на 2018 – 2023 роки»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій міської ради, з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку учнівської молоді громади, підтримки обдарованих та талановитих дітей, їх наставників, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Овруцької міської ради на 2018 – 2023 роки, затвердженої рішенням дев’ятої сесії VII скликання від 16.03.2018 року № 403, зі змінами та доповненнями, внесеними рішеннями сесій від 23.05.2018р. № 493, від 10.10.2018р. № 791, а саме:

внести зміни до Розділу 7 та викласти його в наступній редакції:

Розділ 7 Розміри грошової винагороди.

Нагородження згідно цієї Програми здійснюється в розмірах, визначених рішенням сесії Овруцької міської ради або розпорядженням міського голови, або наказом відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради, постійну комісію міської ради гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Овруцький міський голова                                                                    І. Я. Коруд