Привітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури!
Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури. Без вашої підтримки та розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності та творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи та досягнення.
Ваша професія – особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими та світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, своєю чергою, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
Бажаємо вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими та коханими. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії.
Вітаючи з професійним святом, щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя та добробуту!
Щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю!
Виконавчий комітет Овруцької міської ради