Проект “Пояснювальна записка”

Пояснювальна записка

Відповідно вимог  Національної служби здоров’я України на 2021 рік за програмою медичних гарантіє оголошеного проекту специфікацій та умов закупівлі медичних послуг існує ряд вимог до надавачів послуг, а саме: до організації допомоги, обладнання  та наявності спеціалістів. Тому, виходячи в цих вимог для заключення якомога найбільшої кількості договорів необхідно додатково закупити обладнання та транспорт:

Система ультразвукова діагностична Viamo c100 (TUSVC100),  автоматичний аналізатор гематологічний IVD та  автоматичний біохімічний багатоканальний аналізатор лабораторний IVD входять до переліку обов’язкового обладнання необхідного для повноцінної роботи відділення екстреної медичної допомоги.

Спеціалізований автомобіль санітарно-транспортний необхідний для:

– транспортування осіб, які хворіють коронавірусом  COVID-19 та пройшли лікування в стаціонарному відділенні нашої лікарні 14 днів та  потребують подальшого стаціонарного лікування, відповідно до затвердженого клінічного маршруту у відповідній адміністративно-територіальній одиниці. Необхідно доставити на подальше лікування до КНП «Народицька лікарня» Народницької селищної ради, який визначений для подальшого лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою COVID-19;

– для транспортування тяжкохворих пацієнтів на третинний рівень в м.Житомир та обстеження на МРТ м.Коростень;

–  для здійснення заборів біологічного матеріалу для дослідження на COVID-19 та майже щоденної доставки даних матеріалів до Житомирського лабораторного центру.

В даний  час на балансі лікарні є дві спеціалізованих автомобілі, один з яких не в робочому стані та не підлягає ремонту (ГАЗ 31022 «Волга» 1986 року випуску) та РАФ 22031 – 1989року випуску, який не облаштований додатковим обладнанням для транспортування тяжкохворих на третинний рівень.

Для роботи мобільної бригади по забору біологічних зразків використовується   УАЗ 2206, 1988 року випуску, в якому не встановлено відповідних перегородок та сидінь для перевезення хворих на COVID-19 із відповідним захистом водія та лаборанта. Автомобіль знаходиться в поганому технічному  стані, який в зимову пору не в змозі здійснювати поїздки по району та в місто Житомир.

кількість ціна сума
Система ультразвукова діагностична Viamo c100 (TUS-VC100) 1      1 250 000,00      1 250 000,00
Автомобіль спеціалізований санітарно-транспортний АВТОСНАБ АСDF-05 на базі FIAT DOBLO 2         646 750,00      1 293 500,00
Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний 1         264 570,00         264 570,00