Подарунки дітям до новорічних свят

01 січня 2021 року до КНП “Житомирська обласна психіатрична лікарня №2” Житомирської обласної ради, що у селі Прилуки на Овруччині, міським головою Іваном Корудом для пацієнтів та персоналу закладу доставлено 53 новорічних пакунки.

Фахівцями Служби у справах дітей і Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради дітям, які проживають у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ям-опікунів, піклувальників, прийомним сім’ям і дітям, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу, напередодні Нового Року роздано подарунки від Овруцької міської ради та Коростенської районної ради. Для дітей зазначених категорій, які проживають у сільській місцевості, пакунки передано старостам для надання дітям.