Проект рішення виконкому міської ради “Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 27.05.2021 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Овруцької міської територіальної громади»”

від 25.06.2021  року        №_______

Про внесення змін до рішення виконкому
міської ради від 27.05.2021
 «Про ведення обліку дітей дошкільного,
шкільного віку та учнів, які
проживають на території

Овруцької міської територіальної громади»

На виконання законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про інформацію», «Про захист персональних ланих», постанов КМУ від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», від 19.09.2018 №806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684», виконавчий комітет Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.05.2021 № 162 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Овруцької міської територіальної громади»:

Доповнити Рішення п.13, та викласти його в такій редакції:

З метою організації якісного обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Овруцької міської територіальної громади залучати працівників Центру надання адміністративних послуг виконкому Овруцької міської ради (Шевцова О.І.) до виконання завдань передбачених у п.7,8 Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

П.13. Рішення виконкому вважати п.14.

Внести зміни до додатку 1 Рішення «Склад Робочої групи для організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Овруцької міської територіальної громади» включивши до складу Робочої групи Шевцову Оксану Іванівну, начальнпка Центру надання адміністративних послуг виконкому Овруцької міської ради.

Овруцький міський голова                                                     Іван КОРУД