Рішення №245 виконкому міської ради “Про початок громадських обговорень та затвердження плану заходів щодо перейменування вулиць, провулків у населених пунктах Овруцької міської територіальної громади”

від  05.08.2021 року           №245

Про початок громадських обговорень
та затвердження плану заходів щодо
перейменування вулиць, провулків у
населених пунктах Овруцької міської

територіальної громади

Розглянувши звернення помічника народного депутата України Савчук О. В. Олександра Рудоманова, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою КМУ від 24.10.2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», виконком міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради спільно зі старостами відповідних старостинських округів провести у відповідності до чинного законодавства громадські обговорення в населених пунктах Овруцької міської територіальної громади, вулиці та провулки в яких підлягають перейменуванню.
  2. Затвердити план заходів щодо перейменування вулиць, провулків у населених пунктах Овруцької міської територіальної громади (додається).

Міський голова                                                                                Іван КОРУД

Додаток № 1
до рішення виконавчого комітету

від 05.08.2021 №245