Рішення №280 виконкому міської ради “Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітнього ***”

від 27 серпня 2021  року           №280

Про затвердження висновку щодо

визначення місця проживання малолітнього ***

Розглянувши заяву гр. *** №359 від 31.05.2021 року, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини *** протокол Комісії з питань захисту прав дитини від 18.06.2021 року №7, 19.08.2021 року № 10, керуючись ст. 19,  160 Сімейного кодексу України, ст. 29 Цивільного кодексу України, ст. 8, ст. 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  Постановою Кабінету Міністрів України   від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», виконавчий комітет Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити поданий службою у справах дітей Овруцької міської ради висновок про доцільність визначення місця проживання малолітнього *** із батьком ***, який проживає за адресою: м. Овруч, вул. *** (додається).
  2. Доручити начальнику служби у справах дітей Овруцької міської ради Нестеренко Марині Миколаївні, головному спеціалісту служби у справах дітей Овруцької міської ради Соботюк Руслані Федорівні та головному спеціалісту служби у справах дітей Овруцької міської ради Маковській Ользі Вікторівні  виступати представниками органу опіки та піклування у засіданнях суду по даній справі.

Перший заступник

міського голови                                                      Володимир ГРИШКОВЕЦЬ