Рішення №314 виконкому міської ради “Про створення комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації”

від  30.09.2021 року                 № 314

Про  створення комісії з розгляду заяв
внутрішньо переміщених осіб, які
захищали незалежність, суверенітет
та територіальну цілісність України,

про призначення грошової компенсації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»,  керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити комісію з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації (далі- Комісія) у складі:

Голова комісії:  Коруд І.Я. – міський голова;

Заступник голови комісії:  Рибинська Н.М. – заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів;

Секретар комісії: Горченко В.С. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Члени комісії:

Гришковець В.М.- перший заступник міського голови;

Дєдух І.М. –  заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів;

Шурло Т.М. –  начальник відділу фінансів;

Давидюк К.М. – директор Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради;

Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій;

Лукіша О.В. – голова Овруцької міської організації ветеранів України;

Огородов Д.В. – начальник відділу містобудування та архітектури.

Барановська О. П. – головний спеціаліст управління соціальної політики Коростенської райдержадміністрації (за згодою).

1. На період відсутності голови комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії.
  2. Комісії забезпечити роботу відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою КМУ від 18 квітня 2018 р. № 280 зі змінами.

Овруцький міський голова                                                         Іван КОРУД