Продовжуємо роботу по забезпеченню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС санаторно-курортним лікуванням

Продовжуємо роботу по забезпеченню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС (1, 2 категорія), які проживають на території Овруцької громади, санаторно-курортним лікуванням.

Завдяки співпраці міського голови Івана Коруда та керівника асоціації «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка ліквідатори, які проживають на території Овруцької громади та виявили бажання оздоровитися, отримують лікування у ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім.В.Т.Гуца», що розташований у селі Капітанівка Київської області.

Збір документів, супровід і підвіз ліквідаторів забезпечує Центр надання соціальних послуг Овруцької міської ради.
Бажаємо ліквідаторам аварії на ЧАЕС гарного повноцінного відпочинку та міцного здоров’я.
Довідково. ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім.В.Т.Гуца» створений для обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів, які страждають захворюваннями нервової, серцево-судинної системи, хребта і суглобів, шлунково-кишкового тракту та органів дихання.