Рішення №462 виконкому міської ради “Про затвердження протоколу №3 комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа”

від 20.01.2022 року           №462

Про затвердження протоколу №3 комісії
з питань визначення напрямів та об’єктів,
на які буде спрямовано субвенцію з державного
бюджету місцевим бюджетам на проектні,
будівельно-ремонтні роботи, придбання житла
та приміщень для розвитку сімейних та інших
форм виховання, наближених до сімейних,
підтримку малих групових будинків та забезпечення
житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського

піклування, осіб з їх числа

Відповідно до Законів України «Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, «Про житловий фонд соціального призначення», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків» та з метою прийняття рішень щодо визначення напрямків і об’єктів, на які буде спрямована субвенція, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити протокол №3 комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа від 19.01.2022 року стосовно потреби щодо спрямування субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, реконструкцію приміщення, яке перебуває в комунальній власності, під дитячі будинки сімейного типу (Додається).
  2. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                           Іван КОРУД