Проект рішення “Про передачу транспортного засобу (вантажного спеціального автомобіля) з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради”

Двадцять перша сесія                                                  VІІI скликання

від  25 лютого 2022  року        №

Про передачу транспортного засобу
(вантажного спеціального автомобіля)
з балансу Овруцької міської ради на баланс
та у господарське відання КП «Водоканал»

Овруцької міської ради

З метою використання у господарських цілях та надання послуг громадянам згідно сфери діяльності підприємства КП «Водоканал» Овруцької міської ради, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 23.02.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання комунального підприємства «Водоканал» Овруцької міської ради рухоме майно комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, а саме:
    • С-вантажний спеціальний автомобіль марки (моделі) СБМ КО-503 ІВ-25 (номер шасі – ХТС432535G1341050, номер двигуна – 86050375, VIN – Y89514064M1A16084, об’єм двигуна – 6700 см. куб., повна маса – 14590 кг, рік випуску – 2021, колір – білий, тип кузова – цистерна асенізаційна, категорія ТЗ – N3, державний реєстраційний номер – АМ0156НЕ, свідоцтво про реєстрацію – СТХ №547285), первісна балансова вартість – 1 945 230,00 грн., знос – 0,00 грн., залишкова вартість – 1 945 230,00 грн.).
  2. Затвердити Акт приймання-передачі майна, вказаного у пункті 1 даного рішення (додається).
  3. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності міської ради, бухгалтерії КП «Водоканал» Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного у пункті 1 даного рішення.

Овруцький міський голова                                                 Іван КОРУД