Розпорядження № 48 від 14.03.2022 року “Про перенесення двадцять першої сесії Овруцької міської ради VІІІ скликання”

Овруцького міського голови

від 14 березня 2022  року    № 48

Про  перенесення двадцять першої

сесії Овруцької міської ради VІІІ скликання

Відповідно до статей 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку із запровадженням воєнного стану:

Перенести пленарне засідання двадцять першої сесії міської ради VІІІ скликання з 25 лютого 2022 року на 15 березня 2022 року о 10.00 годині, яке відбудеться у приміщенні міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про затвердження розпоряджень міського голови.
  3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки.
  4. Про надання фінансової підтримки комунальним підприємствам Овруцької міської ради.
  5. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

1. Про утворення комісії з обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Інформує: Редчиць О.П. – начальник відділу ЖКГБ

1. Про припинення повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Інформує: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

1. Різне.

Міський голова                                                            Іван КОРУД