Розпорядження № 59 від 11 квітня 2022 року “Про скликання двадцять другої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання”

Овруцького міського голови

від 11 квітня 2022  року       № 59

Про скликання двадцять другої
(позачергової) сесії міської ради

VІІІ скликання

Відповідно до статей 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять другу (позачергову) сесію міської ради 13 квітня 2022 року о 12.00 годині  у приміщенні міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання.
  2. Про розірвання договорів про партнерство та співпрацю з містами Мозир (Республіка Білорусь), Муравленко (Російська Федерація).

Інформує: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

4. Про передачу земельних ділянок на умовах оренди.

Інформує: Черниш П.В. – в.о. начальника відділу регулювання земельних відносин та юридичного забезпечення

5. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 17.03.2022 року   № 497 «Про утворення добровольчого формування Овруцької міської територіальної громади».

Інформує: Чижевський А.П. – радник міського голови з юридичних питань

Міський голова                                                              Іван КОРУД