Обстежено умови проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах по старостинських округах Овруцької громади

На минулому тижні працівниками Центру надання соціальних послуг та Служби у справах дітей Овруцької міської ради обстежено умови проживання 36 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах Норинського, Зарічанського, Великофоснянського, Раківщинського, Шоломківського, Руднянського та Левковицького старостинських округів. Вказані сім’ї були забезпечені продуктами харчування, засобами особистої гігієни, одягом та взуттям (за необхідності).
Додатково дітям вручено невеличкі подарункові набори від їх ровесників, які надійшли як гуманітарна допомога з Польщі. Кожен подарунок – оригінальний та індивідуальний. Здебільшого до подарункового набору входили сувеніри, солодощі, олівці, приладдя для занять творчістю та інші милі дитячому серцю речі.