Двадцять четверта  сесія                                           VIIІ скликання

від 26 травня 2022 року     № 1288

Про внесення змін до Рішення
Овруцької міської ради № 1117
від 23 грудня 2021 року «Про зміну
форми трудових договорів з керівниками
закладів культури та з професійними
творчими працівниками (художнім та
артистичним персоналом) закладів

культури комунальної власності

У зв’язку з Указами Президента України №64/2022 від 24 лютого 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні», №133/2022 від 14 березня 2022 року «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»,  №259/2022 від 18 квітня 2022 року «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 р. №955-VIII (із змінами і доповненнями), відповідно до Законів України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення від 20.05.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни до Рішення Овруцької міської ради №1117 від 23 грудня 2021 року «Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності», а саме пункти «1» та «5» даного рішення викласти у новій редакції:

«1». Відділу культури і туризму Овруцької міської ради до 01.07.2022 р. привести у відповідність до чинного законодавства трудові відносини з керівниками, професійними та творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури Овруцької міської територіальної громади шляхом зміни форми трудових договорів на контракти без проведення конкурсу з дотриманням норм трудового законодавства.

«5». Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Овруцький міський голова                                                            Іван КОРУД