Зі святом, українські миротворці!

Сьогодні, 15 липня, в Україні відзначають День українських миротворців — людей, які беруть участь у миротворчих місіях у всьому світі.

Верховна Рада України 21 травня 2013 року одноголосно прийняла постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців».

Так, 15 липня визначено Днем українських миротворців із подальшим відзначенням його на державному рівні з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Сьогодні миротворці надають неоціненну допомогу нашій країні під час війни з росією.

Овруцька міська рада дякує за службу усім, хто виконує благородну місію воїнів-миротворців!

Довідково. Українські миротворці входять до міжнародних місій з підтримання миру і безпеки з 1992 року. Впродовж цього часу близько 45 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь у більш ніж 27 міжнародних операціях із підтримання миру і безпеки у різних регіонах планети, 55 із яких загинули.