Рішення № 365 від 30 червня 2016 року “Про внесення доповнень до рішення міської ради від 27.01.2016 року № 112 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, що можуть бути в 2016 році передані в оренду»”

Овруцька міська рада Житомирської області

Чотирнадцята  сесія                                                                          VІІ скликання

Від  30 червня  2016 року       № 365

Про внесення доповнень до рішення міської ради
від 27.01.2016 року № 112 «Про затвердження
переліку об’єктів комунальної власності
територіальної громади міста, що можуть бути

в 2016 році передані в оренду»

На виконання вимог ч. 4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради від 24.06.2016 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести доповнення до рішення міської ради від 27.01.2016 року № 112 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, що можуть бути в 2016 році передані в оренду» таким чином:

– Пункт 1 доповнити підпунктом 20 та викласти його в наступній редакції:

«1.20. Нежитлове приміщення по вул. Героїв Майдану,29-е».

1. Виконкому Овруцької міської ради дане рішення оприлюднити згідно з вимогами чинного законодавства.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд

Чичирко М.В. ________        Дяченко А.М. ________      Рибинська Н.М ________

Зубрійчук Т.І. ________      Савченко М.І. ________      Горченко В.С. _______