Результати конкурсу на кращу прикрашену ялинку!

Підходять до завершення новорічні свята, але перемога завжди знайде свого героя! Напередодні новорічних свят в місті, вже традиційно, був оголошений конкурс на кращу прикрашену ялинку розташовану біля підприємств, установ та організацій.
Цьогоріч в конкурсі прийняло участь 14 красунь. Найкраще новорічне містечко організували колектив та учні Овруцької ЗОШ № 3 – чудово прикрашено фасад приміщення та ялинка – конкурсна комісія присудила І місце та приз – 3000 грн. Креативна ялинка з’явилась біля підприємства «Овруцький хлібозавод», яка складена з ялинкових гілок – посіла ІІ місце в конкурсі, колектив заводу отримав винагороду в 2000 грн. Вперше наряджене деревце постало при в’їзді в місто зі сторони с. Словечне, яку разом прикрасили ПП Кобилинський, ТОВ «Овручліспром» та ДП «Овруцький спецлісгоп», – вибороли ІІІ місце в конкурсі за що і отримали винагороду 1000 грн! Щиро дякуємо всім овручанам, які відгукнулись та прийняли участь у конкурсі!
Винагороди було вручено міським головою Іваном Корудом на першому фестивалі коляди «Овруччина колядує».
Закликаємо всіх прийняти активну участь в наступному році, адже від нас самих залежить краса нашого міста!