Завершився кубок Овруцького міського голови з футзалу

Завершився  кубок Овруцького  міського голови  з  футзалу  в ньому прийняли участь 10 команд з міста та району. Кубок проходив в ДЮСШ в два етапи –  спочатку по групах по 5 команд по круговій системі, а потім фінальні ігри за 1-2 та 3-4 місця відповідно. За 3-4 місце зійшлись команди Гладковичі – Кирдани в дуже не легкій грі Гладковичі здолали суперника з рахунком 14-9. В фінальній грі зустрілись «Арсенал-ДЛГ» м. Овруч – «Гарт» с. Шоломки. Фінал був дуже цікавим, гра мала цікавий розвиток для Арсенала –  дуже  вдало, адже  вже після першого тайму рахунок був 5:1 на їх користь, а  по перерві команда Гарт спромоглася зрівняти рахунок. Та це ще не кінець – під фінал  гри команди обмінялись ще по одному голу і загальний рахунок становив  6:6. По положенню змагань  пенальті й тут фортуна була на боці Арсенала з чим  і вітаємо команду. А кращі номінації  кубку сезону вибороли:
кращий гравець – Зичков Артем
кращий захисник – Дуб Олег
кращий нападник – Невмержицький Іван
кращий воротар – Ланчук Іван
кращий асистент судді – Немодрук Кирил
кращий суддя – Мартинович Михаил
Нагороди знайшли своїх героїв на фестивалі «Овруччина колядує», де міський голова Іван Корд нагородив гравців та команди кубками, медалями та цінними подарунками!