Проект рішення “Про схвалення проекту рішення Овруцької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»”

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія                                                                         VII скликання

Від  03 квітня 2017 року    № ___

Про схвалення проекту рішення
Овруцької міської ради «Про добровільне

об’єднання територіальних громад»

Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши проект рішення Овруцької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою, результати громадських обговорень, Овруцька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити проект рішення Овруцької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою (додається).
  2. Міському голові Коруду Івану Ярославовичу подати проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до Житомирської обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.

Міський голова                                                                                 І.Я.Коруд

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

__________ сесії                                                                                __-го скликання

Від  __________________________

Про добровільне об’єднання територіальних громад

Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Овруцька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Об’єднатися з територіальними громадами:

сіл Велика Фосня, Мала Фосня Великофоснянської сільської ради;

сіл Велика Чернігівка, Богданівка, Камінь, Мала Чернігівка, Мамеч, Нивки, Превар Великочернігівської сільської ради;

сіл Гошів, Базарівка, Потаповичі, Смоляне Гошівської сільської ради;

сіл Заріччя, Острів Зарічанської сільської ради,

сіл Кирдани, Дубовий Гай, Корчівка Кирданівської сільської ради;

сіл Невгоди, Веселівка Невгодівської сільської ради;

сіл Підруддя, Колосівка, Яцковичі Підрудянської сільської ради;

сіл Піщаниця, Клинець, Мишковичі, Мочульня, Павловичі, Поліське Піщаницької сільської ради;

сіл Покалів, Барвінкове, Гаєвичі, Дівошин, Коптівщина, Полохачів, Скребеличі Покалівської сільської ради;

сіл Раківщина, Великі Мошки, Гуничі, Малі Мошки, Новосілки, Слобода-Новоселицька Раківщинської сільської ради;

сіл Хлупляни, Нагоряни, Оленичі, Сирківщина, Стугівщина, Теклівка Хлуплянської сільської ради;

сіл Черепин, Заськи, Лукішки, Коренівка, Черепинки Черепинської сільської ради;

сіл Шоломки, Довгиничі, Збраньки, Слобода-Шоломківська Шоломківської сільської ради;

сіл Бондарі, Бондарівка, Красносілка, Папірня Бондарівської сільської ради;

сіл Велика Хайча, Великий Кобилин, Мала Хайча, Малий Кобилин Великохайчанської сільської ради;

сіл Норинськ, Мощаниця, Підвелідники Норинської сільської ради;

в Овруцьку територіальну громаду з центром у місті Овруч.

1. Доручити Овруцькому міському голові Коруду Івану Ярославовичу звернутися до Житомирської обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів міської ради та відповідного міського голови в установленому законом порядку.
  2. Затвердити План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад (додається).
  3. Повноваження міської ради, міського голови припинити з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування, міським головою територіальної громади, утвореної внаслідок добровільного об’єднання.
  4. Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) міської ради що об’єднуються, визначити громаду, утворену внаслідок добровільного об’єднання.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голів постійних комісій ради.

Міський голова                                                                                 І.Я.Коруд

ДОДАТОК

до рішення сесії міської ради

VІІ скликання

від _____2017 року № ____

ПЛАН організаційних заходів щодо

добровільного об’єднання територіальних громад

1. Розробити проект Статуту Овруцької об’єднаної територіальної громади (головні вимоги до статуту).
  2. Розробити організаційну структуру та штатний розпис виконавчого органу Овруцької об’єднаної територіальної громади.
  3. Розрахувати кошторис витрат на утримання виконавчого органу об’єднаної громади.
  4. Визначити населенні пункти об’єднаної територіальної громади в яких обирається староста.
  5. Підготувати положення та посадову інструкцію про старосту.
  6. Розробити план працевлаштування осіб, які внаслідок об’єднання можуть втратити робочі місця.
  7. Провести інвентаризацію власності.
  8. Розробити перспективний план формування мережі установ, які надають соціальні послуги.
  9. Підготувати проект плану галузевої реорганізації бюджетних установ після утворення об’єднаної територіальної громади.
  10. Розробити проект плану транспортної мережі обслуговування громадян.

Секретар ради                                                           М.В.Чичирко