Рішення №62 виконкому міської ради “Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 24.03.2016 року № 38 «Про затвердження ситуаційних схем закріплених територій благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, ФОП, та жителями міста з метою покращення санітарного стану та благоустрою міста».”

Овруцька міська рада Житомирської області

від  26.04.2017 року                   № 62

Про внесення змін до рішення
виконкому міської ради від 24.03.2016 року № 38
«Про затвердження ситуаційних схем
закріплених територій благоустрою за підприємствами,
установами, організаціями, ФОП, та жителями міста

з метою покращення санітарного стану та благоустрою міста».

Згідно з п.п. 7 п. а. ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Овруч, затверджених рішенням V сесії VІІ скликання Овруцької міської ради від 27.01.2016 року №97, з метою забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану вилиць, шляхів та благоустрою мікрорайонів міста, виконком міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконкому міської ради від 24.03.2016 року № 38 «Про затвердження ситуаційних схем закріплених територій благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, ФОП, та жителями міста з метою покращення санітарного стану та благоустрою міста» таким чином:
  • Додаток №1 вищевказаного рішення «Реєстр закріплення за підприємствами, установами, організаціями та приватними підприємцями міста ділянок вулиць та територій для підтримки їх в належному санітарному стані, відповідно до ситуаційних схем» доповнити ситуаційною схемою (додається) та пунктом 229 наступного змісту:

Назва організації Закріплена територія
229 ТОВ «Пантера ЛТД»

Керівник Чіріч Н.В.

50 метрів від межі земельної ділянки (по периметру) та до проїжджої частини вулиці Металістів, 2-б.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд

Керуюча справами                                                                           Савченко М.І.

Начальник юридичного відділу                                              Муліванцев О.В.

Провідний спеціаліст                                                             Огородов Д.В.