Проект рішення “Про затвердження розпорядження міського голови від 19.10.2017 року № 127-к „Про продовження терміну дії контракту від 02.11.2016 року, укладеного з директором КП «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області Копишинською С.Г.”

Овруцька міська рада Житомирської області

Тридцять п’ята сесія                                     VІI скликання

від 24 жовтня 2017 року        № _____

Про затвердження розпорядження
міського голови від 19.10.2017 року № 127-к
„Про продовження терміну дії контракту
від 02.11.2016 року, укладеного з директором
КП «Водоканал» Овруцької міської ради

Житомирської області Копишинською С.Г.

У відповідності до Положення про порядок проведення конкурсного відбору, призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та організацій що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Овруча, укладання та розірвання з ними контрактів, затвердженого розпорядженням Овруцького міського голови від 05.12.2016 року № 271, керуючись ст.ст.26, 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради, міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розпорядження Овруцького міського голови від 19.10.2017 року № 127-к „Про продовження терміну дії контракту від 02.11.2016 року, укладеного з директором КП «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області Копишинською С.Г. (додається).

Міський голова                                                                           І.Я. Коруд