Рішення №367 від 16 березня 2018 року “Про передачу у власність релігійної організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирської єпархії Української  Православної Церкви Київського патріархату нежитлового приміщення розташованого по вулиці Богдана Хмельницького,44а  у м. Овручі, яке є власністю Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради і знаходиться на балансі Овруцької міської ради”

Овруцька міська рада Житомирської області

Дев’ята   сесія                                                                                                        VІІ  скликання

Від 16 березня 2018 року       №367

Про передачу у власність релігійної
організації «Релігійна громада (парафія)
«Преподобномученика Макарія Овруцького»
Житомирської єпархії Української
Православної Церкви Київського патріархату
нежитлового приміщення розташованого
по вулиці Богдана Хмельницького,44а
у м. Овручі, яке є власністю Овруцької міської
об’єднаної  територіальної громади,
в особі Овруцької міської ради і знаходиться

на балансі Овруцької міської ради

Розглянувши клопотання релігійної організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирської єпархії Української  Православної Церкви Київського патріархату  від 07.03.2018 року, про передачу їм  приміщення по вулиці Б.Хмельницького, 44а,  яке є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради  і знаходиться на балансі Овруцької міської ради, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», рішенням 30-ої сесії шостого скликання Овруцької міської ради «Про затвердження порядку  списання комунального майна  територіальної громади м. Овруч», враховуючи рекомендації  засідання постійної   комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати безоплатно у власність релігійної організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату нежитлове приміщення по вулиці Б.Хмельницького, 44а, яке є комунальною власністю Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради  і знаходиться на балансі Овруцької міської ради.

1.1. Зобов’язати релігійну організацію «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирської єпархії Української  Православної Церкви Київського патріархату додержуватись санітарних, протипожежних та екологічних норм в вищевказаному приміщенні та на прилеглій території до приміщення.

1. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності (Стельникович Т.Г), відділу комунальної власності (Макаревич С.В.) підготувати акти прийому – передачі та забезпечити передачу майна в установленому законодавством порядку.
  2. Провести реєстрацію речових прав на нерухоме майно за рахунок коштів релігійної організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату .
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та відділ комунального майна міської ради.

Міський голова                                                                                     І.Я.Коруд

Дєдух І.М.___________ Рибинська Н.М.____________ Чичирко М.В.___________

Першко О.М._____________Макаревич С.В.___________