Розпорядження №138 від 04.07.2018 року “Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради.”

Овруцька міська рада Житомирської області

Овруцького міського голови

від   04.07.2018 року        №  138

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету Овруцької міської ради.

У відповідності до рішення виконкому Овруцької міської ради від 21.06.2018 року №210 «Про план роботи виконавчого комітету міської ради», керуючись ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати чергове  засідання виконавчого комітету міської ради 19 липня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.

1. На розгляд засідання винести наступні питання:

1.1. Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2018 рік.

Доповідає: Коруд І.Я. – міський голова.

1.2. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.

Доповідає: Рибинська Н.М. – заступник міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань.

1.3. Про схвалення індикативних прогнозних показників міського бюджету на 2019-2020 роки.

Доповідає: Шурло Т.М. – начальник фінансового відділу.

1.4  Про виконання заходів з благоустрою та санітарної очистки території міста Овруч та населених пунктів Овруцької ОТГ.

Доповідає: Редчиць О.П. – т.в.о. начальника відділу ЖКГБ.

1.5. Про затвердження Положення про літературно – мистецький конкурс «Пригоди з пані Картопелькою».

Доповідає: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій.

1.6. Про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора Овруцької ОТГ.

Доповідає: Чичирко М.В. – секретар виконкому.

1.7. Р І З Н Е.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд