Рішення №761 від 18 вересня  2018 року “Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.”

Овруцька міська рада Житомирської області

Шістнадцята  сесія                                                                           VII скликання

від 18 вересня 2018  року         №761

Про затвердження проектно-
кошторисних документацій,
зведених кошторисних розрахунків
вартості  об’єкта будівництва,
визначення Замовника

по об’єктам будівництва.

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по капітальному ремонту водогінних мереж в населених пунктах Овруцької ОТГ,  керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проектно-кошторисні документації, зведені кошторисні розрахунки вартості по наступним об’єктам будівництва:
  • «Капітальний ремонт артезіанської свердловини з заміною технологічного обладнання в с. Кирдани Овруцького району Житомирської області» на суму 238,69700 тис.грн.;
  1. Визначити Замовником по об’єктам «Капітальний ремонт артезіанської свердловини з заміною технологічного обладнання в с. Кирдани Овруцького району Житомирської області» Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.
  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради забезпечити виконання робіт по об’єктам: «Капітальний ремонт артезіанської свердловини з заміною технологічного обладнання в с. Кирдани Овруцького району Житомирської області».

Міський голова                                                                   І.Я. Коруд