Овруцька міська рада Житомирської області

Овруцького міського голови

від   24.09.2018 року            № 331-к

Про затвердження персонального складу
конкурсних комісій з проведення конкурсів
на зайняття вакантних посад головного
лікаря комунального некомерційного
підприємства «Овруцький Центр первинної
медико-санітарної допомоги» та директора
комінального некомерційного підприємства

«Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

Згідно Постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та від 16 жовтня 2014 року № 642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення 5-ї  сесії Овруцької міської ради VII скликання від 27.12.2018 року № 189 «Про реорганізацію Комунальної установи «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ОВРУЦЬКОЇ  РАЙОНОЇ РАДИ», рішення 15-ї  сесії Овруцької міської ради VII скликання від 29.08.2018 року № 698 «Про утворення комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області, розпорядження Овруцького міського голови від 03.09.2018 року № 315-к «Про проведення конкурсів та оголошення про початок формування конкурсних комісій з проведення конкурсів на зайняття вакантних посад головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ  ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» та директора Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» Овруцької міської ради згідно з додатком №1.
  2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області згідно з додатком №2.
  3. Конкурсним комісіям забезпечити проведення конкурсів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та чинного законодавства України.
  4. Відділу кадрової роботи виконавчого комітету Овруцької міської ради (начальник Савченко М.І.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Овруцької міської ради даного розпорядження.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд

ДОДАТОК №1

Розпорядження міського голови

від 24.09.2018 р. №331-к

Склад конкурсної комісії
з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Овруцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Овруцької міської ради

Голова комісії:

• Гришковець Володимир Миколайович – перший заступник міського голови,

Секретар комісії:

• Савченко Марина Іванівна – начальник відділу кадрової роботи виконкому Овруцької міської ради,

Члени комісії:

• Левківський Петро Іванович – депутат Овруцької міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань,

– Мельниченко Микола Миколайович – завідуючий амбулаторією загальної практики сімейної медицини с. Бігунь,

–    Юрчак Оксана Миколаївна – завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини с. Нові Велідники,

• Тростенюк Наталія Іванівна – завідуюча фельдшерським пунктом с. Черепин,
  • Комаревич Сергій Васильович – депутат Овруцької міської ради, голова громадської організації «Овруцьке районне об’єднання «Майдан»
  • Гуденко Андрій Дмитрович – керівник Овруцького первинного осередку Всеукраїнської громадської організації «Народний антикорупційний нагляд»,
  • Юшкевич Віталій Федорович – член громадської організації «Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи в Овруцькому районі».

Керуючий справами                                                                       М.В. Чичирко

ДОДАТОК № 2

Розпорядження міського голови

від 24.09.2018 р. №331-к

Склад конкурсної комісії
з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

Голова комісії:

• Гришковець Володимир Миколайович – перший заступник міського голови,

Секретар комісії:

Члени комісії:

–   Комаревич Сергій Васильович – депутат Овруцької міської ради, голова громадської організації «Овруцьке районне об’єднання «Майдан»,

Фахівці у галузі охорони здоров’я:

(з правом дорадчого голосу):

• Дєдух Олександр Петрович – заступник головного лікаря КП «Овруцька центральна районна лікарня» з поліклінічної роботи,

–   Сухачова Світлана Миколаївна – завідуюча терапевтичним відділенням КП «Овруцька центральна районна лікарня»,

• Пригара Олександр Іванович – завідуючий пологовим відділенням КП «Овруцька центральна районна лікарня».