Рішення №735 виконкому міської ради “Про затвердження підсумків міського огляду – конкурсу на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору м. Овруча”

У к р а ї н а

Овруцька міська рада Житомирської області

від  24.10.2019 року             № 735

Про затвердження підсумків міського огляду –
конкурсу на кращий благоустрій підприємств,
установ, організацій, багатоквартирних будинків

та будинків приватного сектору м. Овруча

З метою поліпшення благоустрою території Овруцької ОТГ, залучення жителів громади, підприємств, організацій, установ, фізичних осіб-підприємців до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, а також активізації діяльності органів самоорганізації населення, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1.     Затвердити результати місцевого огляду – конкурсу на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору в м. Овруч згідно з протоколом від 18.09.2019 р., визначивши переможцями конкурсу з відповідними нагородами в наступних номінаціях:

«Кращий благоустрій багатоквартирних будинків»:

1 місце – будинок № 4, по вул. Древлянська.

2 місце – будинок № 72, по вул. Київська.

3 місце – будинок № 46, по вул. Героїв Майдану.

Нагородити переможців грамотами міської ради та сертифікатами на:

1 місце – заміна вітрових вікон в під’їзді.

2 місце – заміна дверей в під’їзді.

3 місце – дві урни для сміття.

«Кращий благоустрій будинків приватного сектора»:

1 місце – Левківська Ольга Миколаївна, вул. Тургенєва, 8 В.

Нагородити грамотою міського голови і подарунком (садова фігура).

«Гран – прі» – за кращу клумбу:

Левківська Оксана Василівна, вул. Героїв Майдану, 23.

Нагородити грамотою міського голови та подарунком (садова фігура).

1. Оприлюднити результати конкурсу у засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника відділу ЖКГБ Редчиця О.П.

Міський голова                                                                             Іван КОРУД