Рішення №2240 від 12 травня 2020 року “Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.”

Сорок четверта сесія                                           VII скликання

від 12 травня 2020  року           №2240

Про затвердження проектно-
кошторисних документацій,
зведених кошторисних розрахунків
вартості об’єкта будівництва,
визначення Замовника

по об’єктам будівництва.

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по капітальному ремонту водогінних мереж в населених пунктах Овруцької ОТГ,  керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію, зведений кошторисний розрахунок вартості по об’єкту будівництва:
  • «Капітальний ремонт артезіанської свердловини з заміною технологічного обладнання в с. Дубовий Гай Овруцького району Житомирської області» на суму 295,92000 тис.грн.;
  1. Визначити Замовником по об’єкту «Капітальний ремонт артезіанської свердловини з заміною технологічного обладнання в с. Дубовий Гай Овруцького району Житомирської області» Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.
  2. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради забезпечити виконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт артезіанської свердловини з заміною технологічного обладнання в с. Дубовий Гай Овруцького району Житомирської області».

Овруцький міський голова                                                   Іван Коруд