Рішення №2259 від 12 травня 2020 року “Про списання житлових будинків комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, знищених в результаті надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею”

Сорок четверта сесія                                                        VІІ скликання

від  12 травня 2020 року          № 2259

Про списання житлових будинків
комунальної власності Овруцької
міської об’єднаної територіальної
громади, знищених в результаті
надзвичайної ситуації,

спричиненої лісовою пожежею

Враховуючи акт обстеження житлових будинків, що перебувають на балансі Овруцької міської ради, знищених в результаті надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею, від 21.04.2020 р., керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Житлового  кодексу  Української  РСР, враховуючи рекомендації  комісії  міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на списання житлових будинків комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, знищених в результаті надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею, що знаходяться за наступними адресами:
    • с. Острови, вул. Центральна, № 9;
    • с. Острови, вул. Центральна, № 17;
    • с. Нижня Рудня, вул. Зарічна, № 12;
    • с. Нижня Рудня, вул. Зарічна, № 13.
  2. Затвердити акти списання майна, зазначеного у п. 1 даного рішення (акти додаються).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. старост Слобідського та Левковицького старостинських округів та відділ комунальної власності Овруцької міської ради.

Овруцький міський голова                                                               І. Я. Коруд