Реконструкція закладу дошкільної освіти №2 під соціальний житловий будинок

З метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, необхідності створення дитячого будинку сімейного типу – окремої сім’ї, яка утворюється за бажанням подружжя або самотньої особи, яка перебуває в шлюбі, що беруть на виховання дітей, з грудня 2019 року працівниками КП «Гарне місто» Овруцької міської ради, відповідно до рішення 38 сесії  VII скликання Овруцької міської ради від  20 грудня  2018  року, розпочата реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу № 2 (вул. Відродження., буд. №11), що перебуває в комунальній власності міської ради, під соціальний житловий будинок сімейного типу.

Реконструкцією враховано граничну площу житла для дитячих будинків сімейного типу з урахуванням будівельних норм та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року. Роботи здійснюється за кошти міського бюджету. На разі проводиться косметичний ремонт приміщення, прокладено нову електромережу та відновлюються вбиральні.