Рішення №1095 виконкому міської ради “Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 30.01.2020 року № 865 «Про присвоєння та зміну адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади»”

від  10.09.2020 року          №1095

Про внесення змін до рішення виконкому
міської ради від 30.01.2020 року № 865
«Про присвоєння та зміну адрес об’єктам
будівництва, об’єктам нерухомого майна
на території Овруцької міської

об’єднаної територіальної громади»

Розглянувши лист директора СТОВ «Хлуплянське», вивчивши подані до даного листа документи та матеріали, керуючись ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженим Постановою КМУ від 27.03.2019 року № 367 «Про деякі питання дерегуляції господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконкому міської ради від 30.01.2020 року № 865 «Про присвоєння та зміну адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади» та викласти його в наступній редакції:

«1. Присвоїти об’єктам нерухомого майна, що знаходяться на балансі і входять до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташовані за межами села Хлупляни Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель та споруд № 3

До комплексу будівель та споруд № 3 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – столярна майстерня.

Об’єкт № 2 – пилоцех.

Об’єкт № 3 – дім  механізаторів.

Комплекс будівель та споруд № 5

До комплексу будівель та споруд № 5 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – картоплесховище.

Об’єкт № 2 – овочесховище.

Об’єкт № 3 – бурякосховище.

Комплекс будівель та споруд № 6

До комплексу будівель та споруд № 6 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – пункт штучного осіменіння.

Об’єкт № 2 – кормоцех  на молочному комплексі.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (родильне відділення), що знаходиться на балансі і входить до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Хлупляни Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель і споруд на  № 7

До комплексу будівель та споруд № 7 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – родильне відділення.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (автогараж на тракторному стані), що знаходиться на балансі і входить до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Хлупляни Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель та споруд № 8

До комплексу будівель та споруд № 8 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – автогараж на тракторному стані.

Комплекс будівель та споруд № 9

До комплексу будівель та споруд № 9 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – склад ГСМ тракторного парку.

Об’єкт № 2 – токарний цех.

Об’єкт № 3 – тракторна майстерня.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (зерносховище), що знаходиться на балансі і входить до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Хлупляни Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу

Комплекс будівель та споруд  №10

До комплексу будівель та споруд № 10 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – зерносховище.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (кормокухня), що знаходиться на балансі і входить  до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Оленичі Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель та споруд  № 11

До комплексу будівель та споруд № 11 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – кормокухня.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (телятник-відгодівельник), що знаходиться на балансі і входить  до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Оленичі Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель та споруд  № 12

До комплексу будівель та споруд № 12 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – телятник-відгодівельник.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (свинарник), що знаходиться на балансі і входить  до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Оленичі Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель та споруд  № 13

До комплексу будівель та споруд № 13 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – свинарник.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (відгодівельник ВРХ), що знаходиться на балансі і входить  до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Оленичі Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу:

Комплекс будівель та споруд  № 14

До комплексу будівель та споруд № 14 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – відгодівельник ВРХ.

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна (бурякосховище), що знаходиться на балансі і входить  до пайового фонду СТОВ «Хлуплянське» та розташований за межами села Оленичі Овруцького району Житомирської області, наступну фактичну та поштову адресу

Комплекс будівель та споруд  № 15

До комплексу будівель та споруд № 15 входять об’єкти нерухомого майна:

Об’єкт № 1 – бурякосховище.»

Овруцький міський голова                                                            Іван КОРУД