Рішення №2630 від 09 жовтня 2020 року “Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради у комунальну власність Словечанської сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Словечанської сільської ради.”

П’ятдесят першої сесії                                                           VІІ скликання

від 09 жовтня  2020 року       №2630

Про передачу майна комунальної
власності Овруцької міської об’єднаної
територіальної громади, в особі
Овруцької міської ради у комунальну
власність Словечанської сільської
об’єднаної територіальної громади,

в особі Словечанської сільської ради.

Розглянувши рішення  Словечанської сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Словечанської сільської ради  від 02.10.2020 №719 про надання погодження на прийняття майна від Овруцької міської ради, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А

1. Передати майно комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради  у комунальну власність Словечанської сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Словечанської сільської ради, а саме:
  • Нежитлове приміщення 31-ї аптеки в с. Словечне, вул. Київська, 6, 1991 року побудови, первинною балансовою вартістю – 309 375, 20 грн, залишковою вартістю – 86259,11 грн;
  • Нежитлове приміщення 31-ї аптеки в с. Нові Велідники, вул.. Садова,10, 1962 року побудови, первинною балансовою вартістю – 15 552,15 грн, залишковою вартістю -0,00 грн;
  1. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку та провести  передачу майна вказаного у п.1 згідно чинного законодавства.
  2. Після підписання членами комісії актів  приймання-передачі майна вказаного в пункті 1 даного рішення, затвердити акти на сесії Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд