Проект рішення “Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019 року № 1308 «Про розгляд протоколів проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського старостинського округу»”

П’ятдесят  третя  сесія                                                                    VІІ  скликання

(позачергова)

від  04  грудня  2020 року            №

Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради
від 21.05.2019 року № 1308 «Про розгляд протоколів
проведення громадських слухань щодо врахування
громадських інтересів при визначенні цільового
призначення земельних ділянок переданих з державної
власності в комунальну власність Овруцької міської
об’єднаної територіальної громади, які розташовані

на території Хлуплянського  старостинського округу»

Розглянувши лист в.о. старости Хлуплянського старостинського округу Нелеп Л.Є. щодо надання земельних ділянок, заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради Жука С.П. про необхідність внесення змін до додатку № 1  рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019 року № 1308, керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019р. № 1308 «Про розгляд протоколів проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського старостинського округу» таким чином:

1.1 додаток № 1  рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019 р. № 1308 «Про розгляд протоколів проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського старостинського округу» викласти в наступній редакції: (додається)

Міський голова                                                                               І. Я. Коруд