Розпорядження №259 від 23.11.2021 року “Про заходи в громаді з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

Овруцького міського голови

від 23.11.2021 року                             № 259

Про заходи в громаді з нагоди
Дня вшанування учасників ліквідації

наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до Указу Президента України №945/2006 від 10.11.2006р. «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити план заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Овруцькій міській територіальній громаді (Додаток 1).

Міський голова                                                                       Іван КОРУД

ДОДАТОК 1
до розпорядження міського голови

від 23.11.2021 року №259

заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії

на Чорнобильській АЕС у Овруцькій міській територіальній громаді

Найменування заходів Термін виконання Виконавці
1 Здійснити обстеження умов проживання учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І-ІІ групи, для виявлення та усунення проблемних питань До 14.11.2021р. Центр надання соціальних послуг (Давидюк К.М.)
2 Направити на санаторно-курортне лікування та оздоровлення  ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які того потребують До 14.11.2021р. Овруцька міська рада (Рибинська Н.М., Дєдух І.М.), Центр надання соціальних послуг (Давидюк К.М.)
3 Матеріально відзначити та привітати на дому ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 14.11.2021р. Овруцька міська рада (Рибинська Н.М., Дєдух І.М.), Центр надання соціальних послуг (Давидюк К.М.)
4 Виготовити вітальні листівки та організувати вручення ліквідаторам  аварії на Чорнобильській АЕС До 14.11.2021р. Овруцька ЦБ ім.А.Малишка (Якимчук М.Ф.), сільські бібліотекарі
5 Забезпечити впорядкування та благоустрій території пам’ятних знаків присвячених Чорнобильській трагедії До 14.11.2021р. КП «Овруч» (Дуб А.І.), Голова ветеранської організації (Лукіша О.В.), старости
6 Забезпечити покладання квітів до пам’ятних знаків присвячених Чорнобильській трагедії 14.11.2021р. Голова ветеранської організації (Лукіша О.В.), старости
7 Провести у навчальних закладах громади уроки пам’яті та виховні години присвячені ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС До 14.11.2021р. Відділ з гуманітарних питань (Ткачук В.Г.)
8 Організувати експозицію присвячену ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС До 14.11.2021р. Музей історії Овруччини (Гусаревич Л.М.)
9 В бібліотеках громади організувати тематичні книжкові виставки Овруцька ЦБ ім.А.Малишка (Якимчук М.Ф.), сільські бібліотекарі
10 Записати та оприлюднити на інтернет-ресурсах інтерв’ю з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС До 14.11.2021р. Овруцька ЦБ ім.А.Малишка (Якимчук М.Ф.),
11 Забезпечити висвітлення у ЗМІ та Інтернет-ресурсах  інформації про проведені заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС До 16.11.2021р. Відділ цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікації з громадськістю (Башинський В.І.)