Двадцять четверта сесія                                                    VІІІ скликання

від 26 травня 2022 року    № 1291

Про надання згоди на безоплатне
прийняття у комунальну власність
Овруцької міської територіальної
громади в особі Овруцької міської

ради об’єктів права державної власності

Відповідно до ст. 329 Цивільного кодексу України, ст.ст. 3, 4, 7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі п. 51 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 59 та ч. 2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року №1482, беручи до уваги лист Міністерства економіки України щодо роз’яснення питання передачі нерухомого майна з державної у комунальну власність від 18.05.2022 року № 3213-06/25350-06,  враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 23.05.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади в особі Овруцької міської ради об’єктів права державної власності, які перебувають на балансі та відноситься до сфери управління Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області, а саме:

– нежитлового приміщення, адмінбудівлі та гаражів (загальною площею 447,5 м2 та 287,5 м2 відповідно), реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 2221233818242, яке знаходиться за адресою: вул. Шевченка Тараса, 49, м. Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл.;

–  приміщень гаражів, загальною площею 239,2  м2, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 2345736618242, які знаходяться за адресою: вул. Франка, 4-а, м. Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл.

Зазначене майно буде використовуватись для розвитку мережі закладів культури Овруцької міської ради і не буде відчужуватись у приватну власність.

1. Виконавчому комітету міської ради:

2.1  Підготувати  ініціативні  пропозиції  щодо  безоплатного  прийняття  у комунальну власність  об’єктів  нерухомого майна, вказаних в п.1 даного рішення, та внести їх до Фонду державного майна України, Міністерства економіки України щодо безоплатної передачі об’єктів  нерухомого майна державної власності з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності».

2.2 Здійснити заходи щодо прийняття з державної власності у комунальну власність Овруцької міської ради об’єктів нерухомого майна, вказаних в п. 1 даного рішення, у разі прийняття Кабінетом Міністрів України позитивного рішення.

1. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Овруцької міської ради від 26.01.2022 року № 1179 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Овруцької міської ради об’єктів права державної власності».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку, консолідованої звітності  та комунальної власності виконавчого комітету Овруцької міської ради (Ковальчук Л. І.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                  Іван КОРУД