Розпорядження №122 від 25.07.2022 року “Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради”

Овруцького міського голови

від 25.07.2022 року       №122

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету Овруцької міської ради

Відповідно до ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергове засідання виконавчого комітету міської ради 27 липня 2022 року о 10.00 год. в залі Овруцької міської ради:

На розгляд засідання винести наступні питання:

1. Про виконання рішення виконавчого комітету №50 від 25.02.2021 року «Про стан проживання та виховання дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах на території Овруцької ОТГ».
  2. Про зміну підстави надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування *** та влаштування їх під опіку/піклування.
  3. Про влаштування на повне державне утримання дитини, позбавленої батьківського піклування *** в Житомирський агротехнічний коледж.
  4. Про затвердження висновку служби у справах дітей малолітнього *** для його тимчасового виїзду за межі України.

Інформує: Казмерчук Т.П. – начальник ССД міської ради

1. Про надання дозволу на проведення конкурсу на посаду директора Овруцького закладу дошкільної освіти №10.

Інформує: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань міської ради

1. Про затвердження Положення про проведення конкурсу малюнку “Край жита і миру – моя рідна земля”.
  2. Про створення комісії з обстеження пам’яток культурної спадщини Овруцької ТГ.

Інформує: Корчемна Ю.М. – начальник відділу культури і туризму Овруцької міської ради

1. Про удосконалення внутрішньо будинкових електромереж та підвальних приміщень у багатоповерхових будинках м. Овруч.

Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ міської ради

Міський голова                                                      Іван КОРУД