від 18.08.2022 року    №

Про внесення змін до рішення виконавчого
комітету №562 від 20.07.2022 року
«Про надання дозволу на організацію
та проведення конкурсу на заміщення
вакантної посади директора закладу
дошкільної освіти «Великофоснянський

заклад дошкільної освіти Овруцької міської ради»

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.25, 26 Закону України «Про освіту», ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до п.4 Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, закладу дошкільної освіти, закладу позашкільної освіти Овруцької міської ради, затвердженого рішенням 51 сесії VІІ скликання Овруцької міської ради від 09.10.2020 року № 2613, виконком Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до п. 1 рішення виконавчого комітету №562 від 20.07.2022 р. «Про надання дозволу на організацію та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Великофоснянський заклад дошкільної освіти Овруцької міської ради» доповнивши його словами:

«протягом шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану»

1. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.)

Міський  голова                                                                        Іван КОРУД