Проект рішення “Про безоплатне прийняття у комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради, нежитлового приміщення, яке знаходиться на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

Двадцять дев’ята сесія                                                   VІІІ  скликання

Від  23 вересня  2022 року     №

Про безоплатне прийняття у комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної територіальної громади,
в особі Овруцької міської ради,  нежитлового приміщення,
яке знаходиться  на території Овруцької міської

територіальної громади

Розглянувши лист  від Правління сільського споживчого товариства від ____  № _____ щодо безоплатної передачі нежитлового приміщення (магазину), керуючись статтями  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань  бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від ___.09.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Прийняти безоплатно в комунальну власність Овруцької міської територіальної громади, в особі Овруцької міської ради, нежитлове приміщення магазину загальною площею – ____ м. кв, що знаходиться за адресою: с. Ясенець, вул. Ясеньова, 26:

– Інвентарний номер -___;

– Рік введення в експлуатацію – _______;

– Первісна вартість – ______ грн;

– Знос  –  ______ грн;

– Залишкова вартість – ______ грн.

1. Затвердити акт приймання-передачі майна визначеного в пункті 1 даного рішення (додається).
  2. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності Овруцької міської ради (Давидюк К. М.) забезпечити здійснення бухгалтерського обліку майна в установленому законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності Овруцької міської ради (Давидюк К. М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рибинську Н. М.

Міський голова                                                                       Іван КОРУД