Проект рішення “Про зміну юридичних адрес відділів Овруцької міської ради (юридичних осіб)”

Двадцять дев’ята   сесія                                                                     VІІI скликання

від  23 вересня  2022 року               №

Про зміну юридичних адрес відділів

Овруцької міської ради (юридичних осіб)

Відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про утворення та ліквідацію районів”  від 17.07.2020 року № 807-IX,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від __.09.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Змінити юридичну адресу ВІДДІЛУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ідентифікаційний код юридичної особи 41836808) з «Україна, 11101, Житомирська обл., Овруцький р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а» на «Україна, 11101, Житомирська обл., Коростенський р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а».
  2. Змінити юридичну адресу ВІДДІЛУ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ідентифікаційний код юридичної особи 41818470) з «Україна, 11101, Житомирська обл., Овруцький р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а» на «Україна, 11101, Житомирська обл., Коростенський р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а».
  3. Змінити юридичну адресу СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ідентифікаційний код юридичної особи 43210969) з «Україна, 11101, Житомирська обл., Овруцький р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а» на «Україна, 11101, Житомирська обл., Коростенський р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а».
  4. Змінити юридичну адресу ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ідентифікаційний код юридичної особи 43578027) з «Україна, 11101, Житомирська обл., Овруцький р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а» на «Україна, 11101, Житомирська обл., Коростенський р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а».
  5. Змінити юридичну адресу ВІДДІЛУ ФІНАНСІВ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ідентифікаційний код юридичної особи 44116083) з «Україна, 11101, Житомирська обл., Овруцький р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а» на «Україна, 11101, Житомирська обл., Коростенський р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а».
  6. Змінити юридичну адресу ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ідентифікаційний код юридичної особи 44065376) з «Україна, 11101, Житомирська обл., Овруцький р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а» на «Україна, 11101, Житомирська обл., Коростенський р-н, місто Овруч, вулиця Тараса Шевченка, будинок 31-а».
  7. Уповноважити начальників відділів, зазначених у пп. 1-5 цього рішення, провести державну реєстрацію змін відповідно до чинного законодавства.
  8. Уповноважити Овруцького міського голову Коруда І. Я. провести державну реєстрацію змін щодо виконавчого комітету Овруцької міської ради відповідно до чинного законодавства.

Овруцький міський голова                                                            Іван КОРУД