Рішення №764 від 18 вересня  2018 року “Про внесення доповнень до рішення   міської ради від 12.01.2018 року № 216 «Про затвердження переліку об’єктів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі  Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом у 2018 році»”

Овруцька міська рада Житомирської області

Шістнадцята    сесія                                                    VІI  скликання

від 18 вересня   2018 року           №764

Про внесення доповнень до рішення
міської ради від 12.01.2018 року № 216
«Про затвердження переліку об’єктів
Овруцької міської об’єднаної
територіальної громади, в особі
Овруцької міської ради, що підлягають
приватизації шляхом викупу та

за конкурсом у 2018 році»

Відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,з метою конкретизації об’єктів, які підлягатимуть продажу через систему «ProZorro.Продажі», враховуючи рекомендації постійної комісії, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести доповнення до рішення міської ради від 12.01.2018 року № 216 «Про затвердження переліку об’єктів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом у 2018 році», виклавши підпункт 1.21 в наступній редакції:

«1.21.Нежитлові приміщення протитуберкульозного відділення в м. Овруч по вул. Київська,127 (сім об’єктів) – конкурс, а саме:

• Корпус лікувальний протитуберкульозного відділення по вул. Київська,127-б в м. Овруч;
  • Погріб по вул. Київська,127-в в м.Овруч;
  • Погріб по вул. Київська,127-г в м.Овруч;
  • Протитуберкульозний диспансер по вул. Київська,127-д в м.Овруч;
  • Гараж по вул. Київська,127-е в м.Овруч;
  • Господарчий корпус по вул. Київська,127-є в м.Овруч;
  • Погріб по вул. Київська,127-ж в м.Овруч
  1. Виконкому Овруцької міської ради дане рішення оприлюднити згідно з вимогами чинного законодавства.

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд

Дєдух І.М.________Рибинська Н.М.___________Макаревич С.В._________