Рішення №766 від 18 вересня  2018 року “Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 16.02.2018 року № 313 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади міста Овруч, що можуть бути в 2018 році передані в оренду»”

Овруцька міська рада Житомирської області

Шістнадцята    сесія                                                               VІІ скликання

від  18 вересня  2018 року       №766

Про внесення доповнень до рішення
Овруцької міської ради від 16.02.2018 року № 313
«Про затвердження переліку об’єктів
комунальної власності об’єднаної
територіальної громади міста Овруч,

що можуть бути в 2018 році передані в оренду»

На виконання вимог ч. 4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 26  Закону України        «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести доповнення до рішення міської ради від 16.02.2018 року  № 313 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади міста Овруч, що можуть бути в 2018 році передані в оренду»  таким чином:

– Пункт 1 доповнити підпунктами 1.24, 1.25 та викласти їх в наступній редакції:

«1.24. Нежитлове приміщення Овруцького закладу дошкільної освіти № 2 по вул. Відродження,11 без зміни цільового призначення;

1.25. Частина нежитлового приміщення колишнього саперного батальйону по вул. Героїв Майдану,18-е площею 73,7 кв.м.»

1. Виконкому Овруцької міської ради дане рішення оприлюднити згідно з вимогами чинного законодавства.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд